Volné pracovní místo PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

2.11.2016
CiS SYSTEMS s.r.o.
Zámecká 626, Nové Město pod Smrkem, 463 65, Nové Město pod Smrkem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Vaše pracovní náplň:

  • Zajišťování zakázek
  • Komunikace se zákazníky, vyřizování požadavků zákazníka
  • Dohled nad dodržením termínů
  • Péče a odsouhlasení rámcových objednávek
  • Správa zákaznických údajů

Váš profil:

  • Úspěšně absolvované středoškolské vzdělání (vhodné pro absolventy)
  • Schopnost práce na PC
  • Vnímavost, flexibilita a angažovanost
  • Samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • Znalost německého jazyka podmínkou (mluvený i písemný projev)
  • Znalost anglického jazyka výhodou

CiS systems s.r.o. nabízí svým zaměstnancům firemní benefity a možnost kariérního růstu. Pokud chcete být součástí naší firmy a podílet se na jejím budoucím úspěchu, pošlete žádost o místo společně s životopisem v českém i německém jazyce, s údaji o možnosti Vašeho nástupu a s představou platového ohodnocení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina – aktivní

Podobné nabídky práce

OBCHODNÍK/CE ZÁKAZNICKÉHO KONTAKTNÍHO MÍSTA
Pracovní náplň: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, samostatná prezentace produktů a služeb, příprava a zpracování obchodní nabídky, zajištění prodejní dokumentace, zajištění servisu zákazníkům v zázemí pobočky, ale i mim ...
ARMEX ENERGY, a.s. nám. Soukenné 613/3, Liberec Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/CE KONTAKTNÍHO CENTRA KOMERČNÍ BANKY
Požadavky: komunikativnost Vhodné pro absolventy i ty, kteří se chtějí naučit něco nového. Co získáte? Fixní plat, odměny Nadstandardní benefity Možnost kariérového růstu Dostupné pracoviště v centru Liberce Zaměstnání ve stabilní ...
Komerční banka, a.s. Rumunská 655/9, Liberec Plný úvazek