Volné pracovní místo  Pracovník/ce call centra

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Do naší olomoucké pobočky hledáme administrativního pracovníka pro zajištění chodu internetových obchodů v České republice.
Náplň práce:
  • péče o zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu
  • administrativní činnost spojená s objednávkami
Požadujeme:
  • znalost prostředí call centra z předchozího zaměstnání podmínkou
  • výbornou znalost gramatiky českého jazyka slovem a písmem
  • znalost práce na PC
  • profesionální vystupování
  • odolnost proti stresu
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
Nabízíme: kolektiv v rychle rostoucí firmě, možnost kariérního růstu, zaměstnanecké benefity, práci na HPP kousek od centra Olomouce, nástupní hrubá mzda: 15.000,- Kč.
První kontakt POUZE mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 6.6.2016