Zařazeno v oborech:
Telekomunikace
Pozice:
Spojový manipulant
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Spojový manipulant Vsetín

Volné pracovní místo Pracovník/ce call centra

14.6.2016
Abivia s. r. o.
Místo pracoviště
Palackého 266, Valašské Meziříčí, 757 01, Valašské Meziříčí
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA
Zavedená a stabilní společnost Abivia s.r.o. hledá na dlouhodobou spolupráci nového kolegu/kolegyni na pozici pracovník call centra.
Jedná se o částečný úvazek a pozice je vhodná jak pro absolventy, tak také pro ženy na mateřské dovolené.
Požadujeme: Středoškolské vzdělání. Výborné komunikační a prezentační schopnosti. Cílevědomost a spolehlivost. Chuť učit se novým věcem. Aktivní přístup a tah na branku
Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet)
Náplň práce: Telefonické oslovování klientů společnosti. Zjišťování spokojenosti a nabídka služeb v oblasti tvorby rezerv. Ověřování zadaných údajů. Zjišťování nových skutečností
Aktualizace dat v informačním systému společnosti. Administrativa
Co můžete očekávat: Práci na částečný úvazek 4 h denně.Odborné školení a zapracování. Neustálou podporu nadřízeného. Příjemné pracovní prostředí v kanceláři společnosti
Mobilní telefon. Stravenky. Možnost přizpůsobit si pracovní dobu dle svých možností
Po zapracování možnost práce z domova. Motivační finanční ohodnocení. Možnost změny částečného úvazku na hlavní pracovní poměr
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email: poslat email