Volné pracovní místo Pracovník/ce do výroby pečiva.

6.9.2016
Svoboda a Březík - pečivo, s. r. o.
Místo pracoviště
U Tescomy 235, Lužkovice, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Noční provoz

Popis pracovní nabídky

Firemní benefity, stravenky, levnější pečivo.

Podobné nabídky práce

Pekař/ka u pece.
Náplň práce: obsluha průběžné, sázecí a rotační pece, zajištění vlažení, mašlování, sypání a sázení do pece. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, man. zručnost. Firemní benefity.
PENAM, a. s. Jateční 525, Zlín Plný úvazek
včera
Pekař/ka - stroj. výroba (obsluha chlebové děličky).
Náplň práce: nastavení a seřiz. strojů (dělící a tvarovací), kontr. průběhu výroby. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, man. zručnost. Firemní benefity.
včera
Dělníci - třídění odpadu.
ND. Požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, čistý tr. rejstřík, čas. flexibilita, manuální zručnost. Náplň práce: práce ve sběrně - třídírně, jedn. manuální práce, třídění odpadu, vhazování odpadu do nádob a lisů, vhod ...
JOGA LUHAČOVICE, s. r. o. Solné 696, Luhačovice Plný úvazek
týden
Mísič těsta
Náplň práce: zajištění metody FEFO nebo FIFO při spotřebě surovin, kontrola trvanlivosti a senzorických vlastností před použitím, dávkování surovin - zápis do formuláře DÁVKOVÁNÍ SUROVIN, dodržování receptury a výrobních postupů ...
Jana Večerková Záluští 420, Zlín Plný úvazek