Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Pozice:
Elektromontér
Lokalita:
Kolín
Zveřejnil:
Úřad práce Kolín
Může se Vám hodit:
Elektromontér Kolín

Volné pracovní místo Pracovník/ce montáže topidel

11.8.2016
Karma Český Brod a.s.
Místo pracoviště
Zborovská 693, Český Brod, 282 01, Český Brod
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: montáž dílců topidel; šroubování, nýtování; balení, kontrola
Požadujeme: manuální zručnost; pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost
Nabízíme: podnikové stravování

montáž stínící techniky v rámci celé ČR ubytování zajištěno
SPINWARE s.r.o. ČR Plný úvazek
dnes
ELEKTROMONTÉR, okolí KOLÍNA
Ref. č.: 13-21-223866. OSLOVUJE VÁS RODINNÁ ATMOSFÉRA NA PRACOVIŠTI A LÁKÁ VÁS PRACOVAT PRO RYZE ČESKOU SPOLEČNOST? Už máte dost uspěchaného tempa v automobilovém průmyslu? Pošlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROMONTÉR a změň ...
Grafton Recruitment s.r.o. Kolín Plný úvazek
včera
Elektromechanik/ka pro malosériovou výrobu
Náplň práce: provádí přípravné a pomocné ruční práce, lepí a kontaktuje nepouzdřené elektronické čipy velmi malých rozměrů do 3x3 mm na poloautomatických strojích - kontaktovačkách, zhotovuje různé kabelové formy a jednoduché sest ...
ALCOMA a.s. Bachmačská 296, Kolín Plný úvazek
aktivní
Montér elektro
Jde o pozici elektromontérů v malé firmě. Náplň práce: montáž elektrických rozvodů převážně ve Středočeském kraji. Požadavky: platná vyhláška §50 a řidičský průkaz skup. B. Praxe vítána. Absolventy zaučíme. Pracovní doba: PO - ...
Oktherm s.r.o. Ovčárecká 638, Kolín Plný úvazek