Volné pracovní místo PRACOVNÍK/CE NA ŘEZÁNÍ HADRŮ

28.7.2016
DIMATEX CS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Stará 24, Svárov, 460 01, Stráž nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo vyhrazené pro osobu zdravotně postiženou.
Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu a výrobou čistících hadrů. Jedná se o jednoduchou práci s textilem – řezání ošacení na čistící hadry na ruční řezačce. Pracovní doba je od 5:40 do 14:10. Požadujeme zodpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, následně na neurčito.
Zaměstnanecké výhody: zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Odpovídající platové ohodnocení.
Hlásit se e-mailem.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

OBSLUHA PEKAŘSKÉ PECE
převážně noční směna, těžší práce - fyzická zdatnost, praxe v pekařství výhodou, spolehlivost, zručnost, hlásit se předem telefonicky
Alexandr Kendik Hraniční 148/11, Liberec Plný úvazek
týden
OPERÁTOR/KA VÝROBY (CUKROVINKÁŘ/KA)
Místo výkonu práce: Ruprechtická 848/32, 460 01 Liberec Hlásit se telefonicky v úterý a čtvrtek od 10.00 do 14.00 hod., případně osobně na adrese Na Rybníčku 876/5B, Liberec ve čtvrtek v době 9.00-14.00 hod.
Mersanit s.r.o. Ruprechtická 848/32, Liberec Plný úvazek
týden
LISAŘ/KA cukrovinek
vyučení v jakémkoliv oboru, doprava z Frýdlantska zajištěna, plat + odměny 0-4000,- Kč, zaslat životopis e-mailem
MOCCA, spol. s r.o. Ruprechtická 848/32, Liberec Plný úvazek
aktivní
PRACOVNÍK/CE PRO PŘÍPRAVU A ÚDRŽBU ZBOŽÍ
Místo výkonu práce: Zimní 97, 460 15 Liberec 15 Hledáme svědomitou pracovní sílu do skladu instal. potřeb pro přípravu a údržbu zboží a úklid ve skladu. Anglický jazyk výhodou pro čtení štítku na zboží ze zahraničí. Drobná precizn ...
PROTIMEX CZ spol. s r.o. Zimní 97, Liberec Plný úvazek
aktivní
POMOCNÍK V E-SHOPU S NÁBYTKEM
Náplň: jedná se o práci v internetovém obchodě s nábytkem (montážní práce, kontrola zboží, manipulace s nábytkem) Požadujeme: fyzickou zdatnost, spolehlivost a pracovitost, časovou flexibilitu Nabízíme: ohodnocení odpovídající pra ...
Better Design s.r.o. Na Zvonku 788, Liberec Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
ČERPAČ
Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní pracovní činnosti je přečerpávání železničních cisteren a autocisteren, vyčerpávání a plnění obchodních o ...
TEMPERATIOR s.r.o. Kociánova 453/11, Liberec Plný úvazek