Volné pracovní místo  pracovník/ce na úseku spojování

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: zajištění běžných operací na úseku spojování sít, úzká spolupráce s odd.Technologie při vývoji spojů u nových typů tkanin, aktivně se podílet na BOZP aktivitách

Požadujeme:
Ukončené střední odborné učiliště technického zaměření
1 - 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Spolehlivost, zručnost, pečlivost

Nabízíme:
Práci v mezinárodní, stabilní společnosti
Velmi dobré mzdové ohodnocení
Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na životní pojištění, permanentky na sportovní aktivity, aj.)
Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

KONTAKT:
Pokud Vás nabídka zaujala, přijďte se k nám na vrátnici zaregistrovat, popř. se obracejte na pana Pavla Sáňku, použijte odpovědní formulář telefon použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2015 do 30.6.2015