Volné pracovní místo  Pracovník/ce obchodu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 500–14 500 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: OC Avion Shopping Park, Rudná 3114/114, Zábřeh

V případě zájmu volejte Po-Pá od 6.00 do 14.30 hod. nebo pište na e-mail.

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude Vaše náplň práce?
  • kontakt se zákazníky, práce na pokladně
  • odborné poradenství při prodeji
  • zpracování a prezentace zboží

Co od Vás očekáváme?
  • min. vyučení bez maturity a trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co Vám nabízíme?
  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práce na zkrácený úvazek
  • aktraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2017