Volné pracovní místo Pracovník/ce příjmu objednávek

17.10.2016
PMC food, s.r.o.
Místo pracoviště
Bayerova 576/6, Veveří, 602 00, Brno
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Směnnost
Pružná pracovní doba

Kreativní, dynamická a stále se rozvíjející Itálie v Brně je Pizzerie Caruso. Jestli máte rádi kvalitní prostředí, vidět za sebou kvalitní práci a být kvalitně ohodnocen, tak hledáme právě Vás, nové kolegy.
Chceme to nejlepší pro naše zákazníky, záleží nám na jejich spokojenosti, ale to nejlepší se bez těch nejlepších do našeho týmu neobejde! Jsi to Ty? Věříme, že jsi!

Náplň práce:

  • Rozvoj vztahů se zákazníkem, komunikace osobně, telefonicky
  • Vedení agendy do systému objednávek
  • Práce s pokladnou, příjem objednávek, v případě malého počtu objednávek pomoc v kuchyni – chystání ingrediencí na pizzu

Očekáváme/Poža­dujeme:

  • Praxi vítáme, není podmínkou
  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • Komunikativnost, proaktivita a rychlost, pečlivost
  • Časovou flexibilitu, práce i o víkendu
  • Základní znalost práce s PC

Nabízíme /Benefity:

  • Smlouva DPP s cílem a možností Hlavního pracovního poměru – je to o Vás a Vašem morálním kodexu a zodpovědnosti v práci
  • Směnný provoz dle dohody (např. 10:00 – 16:30, 16:30 – 22:30, 10:00 – 22:30)
  • Práci v dynamickém kolektivu s dobrou atmosférou
  • Zaměstnanecké benefity: po odpracování 10 hodin pizza zdarma, jinak sleva 35 Kč na každou pizzu, možnost vyplácení týdenních záloh, stravenky

V případě zájmu pošlete svůj CV na poslat email