Volné pracovní místo  Pracovník/ce vnějších vztahů, fundraiser

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/CE VNĚJŠÍCH VZTAHŮ, FUNDRAISER
Požadujeme: VŠ - nejlépe se zaměřením na marketing nebo SŠ + min. 2 roky zkušenosti v oboru
dobrá znalost práce na PC, MS Office, samostatnost, komunikativnost, loajálnost, spolehlivost, flexibilitu. Výhodou zkušenost s prací v neziskové organizaci
Náplň práce: tvorba, nastavení a realizace komunikační strategie - interní a externí
zajišťování tvorby, aktualizace a údržby marketingových materiálů
starost o webové stránky a facebook (správa stránek, tvorba a aktualizace textů)
zajišťování organizace akcí (výstavy, adventní dílny, konference, koncerty apod.)a jejich fotodokumentace, rozvíjení a udržování kontaktů s médii , zpracování textů, článků, fotografií
psaní "malých" projektů (projekty nadací, ne projekty EU), sponzoring, komunikace se sponzory a dárci. Možnost prodloužení pracovního poměru.
Bližší informace: použijte odpovědní formulář
První kontakt: ŽIvotopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.4.2016 do 14.4.2017