Volné pracovní místo Pracovník/ce vnějších vztahů, fundraiser

15.4.2016
Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí
Žerotínova 319/21, Valašské Meziříčí, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍK/CE VNĚJŠÍCH VZTAHŮ, FUNDRAISER
Požadujeme: VŠ – nejlépe se zaměřením na marketing nebo SŠ + min. 2 roky zkušenosti v oboru
dobrá znalost práce na PC, MS Office, samostatnost, komunikativnost, loajálnost, spolehlivost, flexibilitu. Výhodou zkušenost s prací v neziskové organizaci
Náplň práce: tvorba, nastavení a realizace komunikační strategie – interní a externí
zajišťování tvorby, aktualizace a údržby marketingových materiálů
starost o webové stránky a facebook (správa stránek, tvorba a aktualizace textů)
zajišťování organizace akcí (výstavy, adventní dílny, konference, koncerty apod.)a jejich fotodokumentace, rozvíjení a udržování kontaktů s médii , zpracování textů, článků, fotografií
psaní „malých“ projektů (projekty nadací, ne projekty EU), sponzoring, komunikace se sponzory a dárci. Možnost prodloužení pracovního poměru.
Bližší informace: poslat email kontakt: ŽIvotopisy zasílejte na e-mail: poslat email