Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/NICE BACK OFFICE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 21 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Dráby č.p. 785, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Mzda: od 21 000 Kč (dle praxe)
Co Vás čeká:
  • podpora prodeje
  • samostatné zpracování kalkulací a obchodních nabídek
  • spolupráce s obch. manažery
  • vedení obchodní agendy, administrativní činnost
  • denní komunikace se zákazníky, a to i v anglickém jazyce - telefonicky, e-mail
  • spolupráce s ostatními odd. společnosti, především s výrobami, tech . přípravou výroby a nákupním odd.
  • vyřizování reklamací
  • spolupráce a komunikace s mateřskou společností KAYSER a dceřinými společnostmi
  • reporting ekonomickému odd.
Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít::
  • SŠ vzdělání
  • praxe v obchodním odd.- vítána
  • pro-zákaznický přístup
  • komunikativní AJ (denní využití)
  • schopnost efektivně vyjednávat
  • aktivní přístup, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost v řešení svěřených úkolů
  • flexibilitu, ochota učit se novému, systematičnost
  • spolehlivost a loajalitu
  • dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B
  • zkušenost s programem OR - vítána
Co Vám můžeme nabídnout:
  • perspektivní a odpovědnou práci ve středně velké společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • prostředí nadnárodní euro-korporace
  • příležitost k dalšímu osobnímu a profesnímu růstu
  • zaměstnanecké výhody (dotované stravování, zaměstnanecké benefity)
  • firemní vzdělávání, odborné i jazykové
  • notebook, mobilní telefon
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování, zaměstnanecké benefity
V případě zájmu kontaktujte paní Hrdinovou telefonicky na č. použijte odpovědní formulář (8.00 - 15.30 h) nebo zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016