Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice kontroly zásob

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 710 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Děčín

Náplň práce:
  • Sledovat a udržovat dostupnost produktů.
  • Zajišťovat efektivní manipulaci se zbožím a jeho rotaci.
  • Pravidelně zajišťovat slevy a odpisy
  • Udržovat optimální doplňování.
  • Dodržovat plánogramy a realizovat všechny změny v šíři nabídky.
  • Zajišťovat, že vzhled oddělení a vystavení zboží jsou na vysoké úrovni.
  • Sledovat a dodržovat cenovou integritu.
  • Provádět požadované procedury.
  • Tato pracovní pozice je vhodná pro zdravé osoby bez omezení

Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (nebo vyučení s maturitou)
  • Aktivní práce na PC
  • Nabízet skvělý zákaznický servis
  • Pečlivost a důslednost
  • Proaktivní přístup

Nástup do zaměstnání: Možný ihned nebo dle dohody
Doba zaměstnání: Doba určitá (cca půl roku), v případě spokojenosti poté doba neurčitá
Nástupní mzda: 16 710 Kč hrubého (po půl roce navýšení na standardní mzdu)
(+ příplatky za noční, za sobotu, za neděli)
Benefity: Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Kontakt:
V případě, že uchazeč splňuje tato kritéria a má zájem o tuto pracovní nabídku, prosím o zaslání životopisů na adresu použijte odpovědní formulář Ze zaslaných životopisů budou vybráni kandidáti, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům a pozváni na osobní pohovor.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016