Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice údržby měření a regulace

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Semtín
Pracovní náplň: provádí údržbářské úkony dle své specializace, zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení, provádí převzetí a předání opravy, provádí kontrolu používaného dílenského zařízení, nářadí a přístrojů.

Požadujeme:
  • manuální zručnost,
  • SO/ÚSO vzdělání v oboru elektro - slaboproud,
  • vyhl. 50/78 SB. § 6,obj. tř. B,
  • dobrý zdravotní stav,
  • práce s PC - základní,
  • zodpovědnost, spolehlivost,flexibilita, předchozí praxe výhodou

Nabízíme: pestrou pracovní činnost, mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení, zázemí stabilního koncernu AGROFERT, a. s., zaškolení na pracovišti, zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti, pitný režim, atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dodatková dovolená, UNIŠEK, zvýhodněné lázeňské pobyty, zvýhodněné volání), pracovnělékařská péče, široké vzdělávací příležitosti.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 16.1.2017 do 31.1.2018