Volné pracovní místo Pracovník/pracovnice v sociálních službách - osobní asistent/ka - Velké Meziříčí

20.8.2016
Diecézní charita Brno
Místo pracoviště
Čechova 1660/30, Velké Meziříčí, 594 01, Velké Meziříčí
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

*Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli osobní asistence v jejich domácnostech včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí a okolí
Nástup: dle dohody
Nabízíme:

  • pracovní poměr na 0,75 úvazku (s možností navýšení),
  • zajímavou a obohacující práci,
  • práci pod supervizí a odborným vedením,
  • odborné vzdělávání,
  • dobrý pracovní tým,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

    (možné doplnit absolvováním rekvalifikačního kursu),

  • předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační schopnosti,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • spolehlivost, zodpovědnost,
  • časovou flexibilitu,
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka),
  • znalost práce na PC,
  • trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Osobní asistence, Čechova 1660/30, 594 01 Velké Meziříčí nebo na email poslat email do 6. 9. 2016. Bližší informace: Jaroslava Pavlíčková, mob.: poslat email , email: poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – základní dovednosti PC
  • Práce s PC – textový editor (Word)
  • Práce s PC – tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B