Volné pracovní místo  Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 660–15 760 Kč / měsíc

Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro službu domov pro osoby se zdravotním postižením
Místo výkonu práce Ráby.
Nástup dohodou.
Pracovní náplň: přímá obslužná péče o osoby s mentálním postižením, nácvik jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékání, posilováni životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.
Požadujeme: odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách, zdravotní způsobilost, bezúhonnost, plnou svéprávnost, očkování proti hepatitidě B (stačí potvrzení o aplikaci 1. a 2. dávky), základy práce na PC, psychickou odolnost. Náležitosti přihlášky: stručný profesní životopis, kopie výpisu z rejstříku trestu (doklad nesmí být starší tří měsíců), kopie dokladů potvrzující odbornou způsobilost, souhlas s využitím Vámi poskytnutých osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, kvalitní pracovní zázemí, zaměstnání na plný úvazek ve směnném provozu.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8,00 - 14,00 hodin.

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 2.5.2016