Volné pracovní místo  PRADLENA, ŽEHLÍŘKA

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 900–21 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00
NÁSTUP: dle dohody na dobu určitou s případným prodloužením
POŽADUJEME: trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. alespoň 2 dávky
Jednosměnný pracovní režim 6:30 - 15:00 hod
NÁPLŇ PRÁCE: svážení, praní, mandlování, třídění, rozvoz prádla
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, pololetní odměny
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku PRADLENA, ŽEHLÍŘKA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Svejkovská z Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRADLENA, ŽEHLÍŘKA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.