Volné pracovní místo PŘEJÍMAČ/-KA MATERIÁLU

15.5.2016
KOVOŠROT GROUP CZ a.s.
Místo pracoviště
Vážní 857, Slezské Předměstí, 500 03, Hradec Králové
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PŘEJÍMAČ/-KA MATERIÁLU

  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: třídění železných a neželezných kovů, práce s vysokozdvižným vozíkem, posun železničních vozů po vlečce, vážení vozů, vázání vozů ochrannou sítí, údržba strojů, údržba budov a okolních ploch
  • Požadujeme: vyučení / SŠ vzdělání technického směru; organizační schopnosti; schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce; osobní přístup, loajalita, pečlivost, zodpovědnost; flexibilitu, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení; chuť učit se nové věci; průkaz na VZV výhodou; bezúhonnost
  • Nabízíme: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, finanční odměny při životních jubileích, dovolenou navíc
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • Kontakt v případě zájmu: pí. Hana Novotná, tel. č.: poslat email , e-mail:  poslat email