Volné pracovní místo  Přepážkový pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 12 000–13 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: přepážkový pracovník/ce
Požadavky:
výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, příjemné vystupování, aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě
Náplň práce:
vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce,příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na dětské tábory, rekreační zařízení, zázemí stabilního podniku, stejnokroj, školení hrazená zaměstnavatelem a další
Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok. Mzda: 12 000,- až 13 500,- Kč.
Kontakt:Štěpánková Michaela, e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce:ČESKÁ POŠTA, státní podnik Nečín, Nečín č.p. 3

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dělené směny

Pracovní období

od 23.8.2016 do 22.8.2017