Volné pracovní místo  PŘIJÍMACÍ TECHNIK servisu nákladních vozidel

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
telefonicky od 7:00 - 15:30 hod., na tel: použijte odpovědní formulář
e-mailem na použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň
  • Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel
  • Příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole
  • Stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu
  • Komunikace se zákazníkem o průběhu opravy
  • Administrace a logistika zakázek
  • Předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole
  • Prodej náhradních dílů
  • Spolupráce se servisem a subdodavateli
Požadujeme
  • SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní
  • Praxe v oblasti automobilů výhodou
  • ŘP sk. B, C - podmínkou, E výhodou
  • Práce na PC (MS Office, Internet), znalost systému SAP výhodou
  • Orientace v katalogu náhradních dílů
  • Výhodou zkušenosti s logistikou, zákaznickým servisem, praxe v jednání s lidmi
  • Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek
Nabízíme
  • Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • Pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení IVECO
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Firemní benefity nad rámec mzdy, zajištění stravování, firemní oblečení

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016