Volné pracovní místo  PŘIJÍMACÍ TECHNIK SERVISU OSOBNÍCH VOZŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

14.7.2016/SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní. Praxe v oblasti automobilů výhodou. ŘP sk. B, práce na PC ( MS Office,Internet), znalost systému SAP výhodou. Znalost NJ na komunikat. úrovni. Orientace v katalogu náhradních dílů. Výhodou zkušenosti s logistikou, zákaznických servisem, praxe v jednání s lidmi.
Pracovní náplň: Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel, příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole, stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu, komunikace se zákazníkem o průběhu opravy, administrace a logistika zakázek, předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole, nabídka prodeje náhradních dílů a doplňků, spolupráce se servisem a subdodavateli.
Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek.
Motivující finanční ohodnocení, pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení atd.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016