Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Vedoucí servisu
Lokalita:
Břeclav
Zveřejnil:
Úřad práce Hustopeče
Může se Vám hodit:
Vedoucí servisu Břeclav

Volné pracovní místo PŘIJÍMACÍ TECHNIK SERVISU OSOBNÍCH VOZŮ

17.7.2016
AGROTEC a.s.
Místo pracoviště
Brněnská 12/74, Hustopeče, 693 01, Hustopeče
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

14.7.2016/SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní. Praxe v oblasti automobilů výhodou. ŘP sk. B, práce na PC ( MS Office,Internet), znalost systému SAP výhodou. Znalost NJ na komunikat. úrovni. Orientace v katalogu náhradních dílů. Výhodou zkušenosti s logistikou, zákaznických servisem, praxe v jednání s lidmi.
Pracovní náplň: Přijímání objednávek k opravě a servisní kontrole vozidel, příjem vozidel do opravy nebo k servisní kontrole, stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu, komunikace se zákazníkem o průběhu opravy, administrace a logistika zakázek, předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole, nabídka prodeje náhradních dílů a doplňků, spolupráce se servisem a subdodavateli.
Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek.
Motivující finanční ohodnocení, pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení atd.