Volné pracovní místo PŘIJÍMACÍ TECHNIK servisu zemědělských strojů

13.7.2016
AGROTEC a.s.
Místo pracoviště
Pražská 920/69, Předměstí, 568 02, Svitavy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň

  • Přijímání objednávek k opravě strojů NEW HOLLAND
  • Příjem strojů do opravy nebo k servisní kontrole
  • Stanovení rozsahu a termínu opravy včetně předpokládaných nákladů na opravu
  • Komunikace se zákazníkem o průběhu opravy
  • Administrace a logistika zakázek
  • Předání vozidla po opravě nebo po servisní kontrole
  • Zadávání práce mechanikům

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru, nejlépe automobilní
  • Praxe v oblasti servisu výhodou
  • ŘP sk. B, T – podmínkou,
  • Práce na PC (MS Office, Internet), znalost systému SAP výhodou
  • Orientace v katalogu náhradních dílů
  • Výhodou zkušenosti s logistikou, zákaznickým servisem, praxe v jednání s lidmi
  • Samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování
  • Organizační schopnosti, logické myšlení a zdravý úsudek

Nabízíme

  • Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • Pravidelné vzdělávání v oboru, produktová školení
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Firemní benefity