Volné pracovní místo  Přijímací technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Nástup možný IHNED. Pracovní doba 07,00 - 15,30hod.; možnost pružné pracovní doby nebo zkráceného úvazku.

Náplň práce:
Objednávání náhradních dílů; Vyhledávání náhradních dílů v dokumentaci; Správa skladu náhradních dílů; Inventarizace skladu; Příjem zakázek; Řešení dokumentace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme:
Komunikativnost, samostatnost, vstřícnost, příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, řidičský průkaz sk.B, nebo C - aktivní řidič; vyučení v oboru auto-moto, praxe v oboru

Zájemci se mohou hlásit u kontakntí osoby - pana Vlastimila Tůmy:

Benefity

  • Naturální výhody - servis vlastního vozu za režijní náklady
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Jiné výhody - penzijní připojištění; plně hrazené školení

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024