Volné pracovní místo  Přijímací technik

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho týmu na pozici přijímací technik.

Pracovní náplň:
  • komunikace se zákazníky a řidiči
  • příjem materiálu a autovraků do provozovny
  • vyplňování předepsaných dokladů
  • vedení předepsané evidence pro ekologickou likvidaci autovraků
  • koordinace pohybu techniky a materiálu na provozovně
  • evidence výdeje materiálu z provozovny smluvním partnerům
  • úklid a předání pracoviště při střídání směn

Požadujeme:
  • vzdělání minimálně vyučení
  • vhodné pro muže i ženy
  • trestní bezúhonnost - doložit čestným prohlášením
  • zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:
  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • velmi pestrou práci s pevnou pracovní dobou
  • zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
  • první pracovní smlouva na 6 měsíců
  • stravenky v hodnotě 140,-Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • věrnostní postupné navyšování počtu dní dovolené
  • další benefity v souladu s benefitním programem společnosti. Benefitní UP karta
  • možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Přijímací technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Marcel Doležel MBA z Recycling - kovové odpady a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Přijímací technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.