Volné pracovní místo  Přijímací technik/technička

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Moravany.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: přijímání zakázek, řízení procesu servisních zakázek, jejich plánování a koordinace, řízení skupiny mechaniků, rozdělování a kontrola jejich práce, odpovědnost za včasné a kvalitní provedení servisních zakázek, vyřizování reklamací a záručních oprav., výroba návěsové a jiné techniky, opravy nákladních vozidel

Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru nebo odborné vyučení s maturitou, nejlépe v oboru autoopravárenství, praxe na obdobné pozici a zkušenosti se vedením týmu pracovníků výhodou, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B a C, dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, systematičnost, pečlivost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, občanská bezúhonnost.

Nabízíme: Možnosti dalšího odborného růstu v oboru, dobré technické zázemí, příspěvek na stravování, preventivní lékařská péče pro zaměstnance, zaměstnanecké benefity. Výše odměňovaní závislá na výkonech.

Nejdříve zaslat životopis na uvedený e-mail.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016