Volné pracovní místo  Přípravář pro dopravní stavby, Rajhradice

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. (9:00 - 10:30, 12:00 - 15:00)
Požadujeme: samostatnost; zodpovědnost; výbornou orientaci v projektové dokumentaci staveb; práce na PC; řidičský průkaz B.
Ideální kandidát je VŠ vzdělán v některém z oborů: management a ekonomika stavebnictví, stavební management, konstrukce a dopravní stavby;
Hlavní náplň práce: zpracování nabídek stavebních prací, zajišťování předvýrobní a výrobní přípravy
zakázek.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme po roce smlouvu na dobu neurčitou; příspěvek na životní pojištění a na doplňkové penzijní připojištění; stravenky v hodnotě 80 Kč; možnost seberealizace, kariérního růstu a dalšího vzdělávání; odpovídající mzdové ohodnocení a zázemí stabilní společnosti.
Místo výkonu práce: Hlavní 474, Rajhradice, 664 61

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017 do 1.12.2017