Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl
Pozice:
Plánovač výroby
Lokalita:
Teplice
Zveřejnil:
Úřad práce Teplice
Může se Vám hodit:
Plánovač výroby Teplice

Volné pracovní místo Přípravář výroby pro zakázkové strojírenství

14.10.2016
Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
Místo pracoviště
Řetenická 133, Řetenice, 415 03, Teplice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Příprava jednotlivých zakázek k realizaci
  • Zajišťování subdodávek – komunikace se zákazníky
  • Tvorba cenových nabídek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického (strojírenského) zaměření
  • Technické znalosti, orientace ve výkresové dokumentaci
  • Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka
  • Znalost tvorby cen ve strojírenské výrobě výhodou
  • Znalost programu AutoCAD/Inventor výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní a perspektivní společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost cestování
  • Možnost využití cizích jazyků
  • Prostor pro seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity

Nástup po vzájemné dohodě – možný ihned.
V případě zájmu nás kontaktujte na uvedeném e – mailu.