Volné pracovní místo  PŘÍSLUŠNÍK/PŘÍSLUŠNICE OSTRAHY

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 15 600 Kč / měsíc

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ. Kontaktní osoba Floriánová Miroslava, tel. použijte odpovědní formulář (volat 8:00-14:00) , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce: ostraha průmyslového areálu na adrese Za Olomouckou ulicí, Prostějov, kontrola osob, materiálu a vozidel při příchodu/vjezdu a odchodu/výjezdu. Vedení záznamů. Práce s PC, EZS a EPS. Kontrolní obchůzky areálu.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, flexibilitu, zodpovědnost. Certifikát profesní kvalifikace strážného 68-008-E podmínkou.
Nabízíme: práci na zkrácený úvazek, ke mzdě osobní ohodnocení

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku PŘÍSLUŠNÍK/PŘÍSLUŠNICE OSTRAHY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Miroslava Floriánová, kontaktní osoba z IF FACILITY a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PŘÍSLUŠNÍK/PŘÍSLUŠNICE OSTRAHY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.