Volné pracovní místo Procesní inženýr junior pro novou výrobu - Uherské Hradiště

12.5.2016
Humares s.r.o.
Místo pracoviště
Uherské Hradiště
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Pro našeho klienta, úspěšnou českou firmu, hledáme vhodné uchazeče na pozici Procesního inženýra juniora pro novou výrobu.

Co Vás čeká?

Vytváření a revize procesních dokumentů a specifikací
Optimalizace procesu výroby
Opatření ke zvyšování kvality a efektivity
Zpětné vyhodnocování úspěšnosti výroby a projektů, prezentace výsledků
Spolupráce na nově vznikajících projektech ve výrobě
Příprava společnosti na ISO/TS 16949 audity
Podpora oddělení kvality při řešení problémů a reklamací
Co požadujeme?

VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
Praxe v oblasti automotive výhodou
Znalost procesní dokumentace – FMEA, PDF, CP
Znalost nástrojů kvality – 8D (NCR), Pareto
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem, písmem)
Výbornou znalost práce na PC
Samostatnost, komunikativnost, schopnost rychle se učit novým věcem
Co Vám můžeme nabídnout?

Benefity: vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce
Motivující plat: 20 000 – 30 000 Kč
Vaše životopisy posílejte na e-mail:  poslat email