Zařazeno v oborech:
Věda a výzkum
Pozice:
Technický ředitel vědec
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Technický ředitel vědec Pardubice

Volné pracovní místo PROCESNÍ INŽENÝR JUNIOR

10.11.2016
Flextronics International s.r.o.
Místo pracoviště
Staročernská 226, Černá za Bory, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Procesní inženýr(ka) – junior
Náplň práce:

  • optimalizace a implementace nových operací do stávajících procesů
  • školení a zaučování zaměstnanců při zavádění nových procesů
  • spolupráce s IT oddělením na systémovém vývoji (specifikace požadavků a tvorba dokumentace)
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • aktualizace současných programů a řešení vzniklých chyb
  • spolupráce s řízením kvality na tvorbě pracovních instrukcí a manuálů
  • příprava nových projektů
  • přímá komunikace se zákazníky v případě požadavku na nový projekt
  • plánování průběhu projektu
  • implementace projektů

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru či oblast logistiky
  • aktivní znalost AJ NEZBYTNÁ (denní komunikace se zahraničím)
  • pokročilá znalost kancelářských aplikací MS Office
  • kreativitu, samostatnost, komunikační schopnosti, flexibilitu, týmovou práci, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10 000 kč
  • zvýhodnění firemní tarif
  • bonus k pracovnímu jubileu
  • mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory
Pracovní smlouva: PP doba určitá

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mailo

Benefity

  • Podnikové stravování – stravenky
  • Dovolená navíc

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní