Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–26 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Procesní inženýr(ka)
Náplň práce:
-optimalizace a implementace nových operací do stávajících procesů
-školení a zaučování zaměstnanců při zavádění nových procesů
-spolupráce s IT oddělením na systémovém vývoji (specifikace požadavků a tvorba dokumentace)
-spolupráce s ostatními odděleními společnosti
-aktualizace současných programů a řešení vzniklých chyb
-spolupráce s řízením kvality na tvorbě pracovních instrukcí a manuálů
-příprava nových projektů
-přímá komunikace se zákazníky v případě požadavku na nový projekt
-plánování průběhu projektu
-implementace projektů

Požadujeme:
-SŠ, VŠ vzdělání technického směru či oblast logistiky
-aktivní znalost AJ NEZBYTNÁ (denní komunikace se zahraničím)
-pokročilá znalost kancelářských aplikací MS Office
-kreativitu, samostatnost, komunikační schopnosti, flexibilitu, týmovou práci, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10 000 kč
  • zvýhodnění firemní tarif
  • bonus k pracovnímu jubileu
  • mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi

Nástup: ihned
Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory
Pracovní smlouva: PP doba určitá

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mailo

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018