Volné pracovní místo  Procesní inženýři - technologové

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Požadavky: SŠ vzdělání v technickém boru, min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti, znalost systému Helios Green výhodou, schopnost a ochota pracovat v týmu
Náplň práce: sestavování plánů výroby pro CNC stroje, hodnocení výrobního procesu a produktivity při opakované výrobě, optimalizace výrobních (technologických) procesů, komunikace napříč odděleními
Výhody: zaměstnanecké benefity - stravenky, příspěvky na penzijní pojištění, příspěvky na kulturní a sportovní akce, jistota práce v české společnosti, velmi snadná dostupnost autobusem i vlakem, vysoký standard pracovního prostředí (moderní technologie, klimatizace), přátelský pracovní kolektiv
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016