Volné pracovní místo  Procesní inženýři

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Požadujeme: VŠ vzdělání technického směru, předchozí praxe na podobné pozici, případně na oddělení kvality min. 3 roky, znalost práce na PC (především MS Office; znalost SW na vizualizaci procesů), velmi dobré organizační schopnosti
komunikační dovednosti, odpovědnost a spolehlivost, znalost leteckých předpisů velkou, výhodou, nikoliv podmínkou
Náplň práce: řídí činnost v oblasti zavádění procesního řízení, spolupracuje s jednotlivými vlastníky procesů na vytváření procesní mapy a procesních modelů, odpovídá za mapu procesů a její tvorbu a aktualizaci, sleduje a průběžně navrhuje efektivní optimalizaci procesní mapy, odpovídá za vizualizaci procesů a procesních modelů a jejich aktualizaci jednotlivými vlastníky, zajišťuje konzultační činnost dle potřeby vedoucích zaměstnanců týkající se procesů a organizačních schémat, navrhuje revize organizační dokumentace, odpovídá za soulad procesní mapy s organizační dokumentací
Nabízíme: silnou stabilní společnost, motivující platové podmínky, vzdělávání, příjemný tým, firemní stravování, nástup ihned, místo výkonu práce Otrokovice
Výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání

Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016