Volné pracovní místo  PROCESNÍ MANAŽER/-KA ve strojírenské zakázkové výrobě

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

PROCESNÍ MANAŽER/-KA ve strojírenské zakázkové výrobě, středisko Libřice u Hradce Králové, nástup dohodou
  • Náplň práce: kontrola, zlepšování, optimalizace výrobních procesů; úzká spolupráce s logistikou a nákupem
  • Požadavky: vzdělání SŠ; komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost; zkušenosti s plánováním, logistikou; znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B; zkušenosti z výrobního prostředí výhodou; anglický jazyk výhodou
  • Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě; finanční ohodnocení odpovídající výsledkům; prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu; přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání
  • Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
  • Informace o firmě naleznete na: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - základní znalost čtení strojírenských výkresů

Požadované vzdělání

  • Strojírenství a strojírenská výroba

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016