Volné pracovní místo  Procurement Engineer - Drásov u Brna

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brno-venkov, Drásov, Drásov, 664 24
Kontaktní osoba: Vídenská Lenka, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
V naší společnosti Siemens Electric Machines s. r. o. nabízíme volné pracovní místo Procurement Engineer.

Náplň práce
-technická expertiza komodit řízených lokálně
-včasné zapojení nákupu a dodavatelů do vývoje výrobku, monitoring stávajících výrobků
-zapojení nákupu do tvorby a implementace opatření ke snižování nákladů
-zapojení dodavatelů a podílení se na workshopech pro analýzu nákladů
-vedení a poskytování informací/analýzy trhu o mezinárodních technologiích a cenových trendech
-propojení komoditní strategie s trendy na trhu technologií
-spolupodílení se na tvorbě nákupní strategie a její prosazování
-podpora firemních projektů a poskytování optimálních informací pro cenová vyjednávání
-hodnocení a rozvoj dodavatelů

Očekáváme
-SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
-praxi 3 roky na obdobné pozici (zkušenosti z vývoje, kvality, technického nákupu)
-znalost práce na PC,SAP výhodou
-samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme
-odborné vzdělávání, osobní rozvoj
-5 týdnů dovolené
-pružnou pracovní dobu s jádrem 9-15
-pracovní dobu 7,5 hodiny denně + 30 minut na oběd
-zajímavé mzdové ohodnocení s pravidelnou variabilní složkou
-smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení
-práci ve stabilní mezinárodní společnosti
-širokou škálu dalších benefitů

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2016