Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Náchod
Zveřejnil:
Úřad práce Náchod
Může se Vám hodit:
Prodavač Náchod

Volné pracovní místo PRODAVAČ/-KA second hand textilu

24.9.2016
EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
Místo pracoviště
Riegrova 196, Náchod, 547 01, Náchod
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
Náplň práce: příjem a vybalení oblečení k prodeji, péče o vzhled prodejny a úklid, zodpovědnost za celou prodejnu, komunikace se zákazníky.
Požadavky: zkušenosti s prodejem, dobré komunikační schopnosti, přátelské vystupování, smysl pro zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, výborný zákaznický servis, zájem o módu.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí v silné a stabilní společnosti, zaškolení, možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti.
Kontakt pouze zasláním životopisu na e-mail:  poslat email