Volné pracovní místo  Prodavač / prodavačka v obchodě s hračkami

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 23 100–23 600 Kč / měsíc

Náplň práce: obsluha zákazníků v prodejně, výdej zásilek Zásilkovny, označování zboží cenovkami, přejímka zboží, ukládání zboží do regálů, vychystávání zboží pro další prodej, udržování pořádku ve skladové prodejně. Požadavky: pracovitost, bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, loajalita k firmě a snaha se učit nové věci.

Pracovní doba střídavě od 08:30 do 16:00 hod. nebo od 10:00 do 18:00 hod. Směna v sobotu od 08:30 do 12:00 hod. vychází cca 2x za měsíc.

V případě oboustranné spokojenosti je možno od 04/2025 uzavřít pracovní poměr na dobu neurčitou.

Volné svátky víkendy, možnost slev z prodávaného zboží, stravenkový paušál.

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 9:00-16:00.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024 do 14.4.2025