Volné pracovní místo  Prodavači smíšeného zboží

Firma Huu Duc Dinh
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 300–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží.
  • Práce na pokladních systémech.
  • Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
  • Uzavírání prodejních transakcí o zboží a službách se zákazníkem.
  • Příjem zboží a zajištění kontroly při přejímce.
  • Skládání různého zboží (např. hračky) na prodejně - základní znalost instalace a demontáže
Požadavky: fyzická zdatnost, časová flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Životopisy zasílejte na uvedený e-mail: použijte odpovědní formulář
Telefonicky každý pátek od 15.00 do 17.00 hod.

Požadovaná znalost jazyků

  • Vietnamština - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování - možnost stravování v provozovně

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 5.12.2023

Máte zájem o nabídku Prodavači smíšeného zboží?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
BUI, externí účetní z Huu Duc Dinh

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Prodavači smíšeného zboží

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.