Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Náchod
Zveřejnil:
Úřad práce Litoměřice
Může se Vám hodit:
Prodavač Náchod

Volné pracovní místo Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - NÁCHOD

9.6.2016
PMU CZ, a.s.
Místo pracoviště
Polská 379, Běloves, 547 01, Náchod
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě NÁCHOD.

Pracovní náplň

  • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
  • manipulace se zbožím, přepravkami
  • aranžování
  • úklid prodejny

Požadujeme

  • chuť do práce
  • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou
  • nezaučené zaučíme

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnání v rozvíjející se firmě skupiny AGROFERT
  • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky

V případě zájmu se dostavte v dopoledních hodinách přímo na prodejnu, nebo svůj životopis zašlete na  poslat email