Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Litoměřice
Může se Vám hodit:
Prodavač Karviná

Volné pracovní místo Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - ORLOVÁ

12.7.2016
PMU CZ, a.s.
Místo pracoviště
17. listopadu 1432, Lutyně, 735 14, Orlová
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), ve městě ORLOVÁ.

Pracovní náplň

  • prodej masa
  • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva
  • manipulace se zbožím, přepravkami
  • aranžování
  • úklid prodejny

Požadujeme

  • chuť do práce
  • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou
  • nezaučené zaučíme

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zaměstnání v tradičním českém řeznictví
  • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky

Pracovní poměr je možný i jako dlouhodobá brigáda.

V případě zájmu kontaktujte novou regionální manažerku, která má tuto prodejnu na starosti, paní Šurabovou, na tel. čísle: poslat email , nebo svůj životopis zašlete na  poslat email