Volné pracovní místo  Prodavač/ka občerstvení

Lokalita Přerov
Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 90 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
prodej a příprava rychlého občerstvení v pojízdném stánku v atraktivním prostředí (festivaly, koncerty, diskotéky,obchodní galerie, trhy a jiné kulturní a propagační akce); práce s mobilní prodejnou; práce s hotovostí; inkasování plateb od zákazníků;

Požadujeme:
potravinářský průkaz; komunikativnost, příjemné vystupování; přiměřenou fyzickou zdatnost; odpovědnost; chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
práci v zajímavém prostředí (festivaly, koncerty, trhy, hody aj.); získání nových zkušeností a dovedností; rozvoj osobnosti; pohyblivou složku mzdy; možnost HPP po zapracování

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Lenka Marhefková Tomečková:

Místo výkonu práce: prodej rychlého občerstvení před nádražím ČD, Přerov a okolí

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016