Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Nymburk
Může se Vám hodit:
Prodavač Nymburk

Volné pracovní místo Prodavač/ka - pokladní

28.9.2016
JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce
Místo pracoviště
Náměstí 55, Rožďalovice, 289 34, Rožďalovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Pro prodejnu v Rožďalovicích hledáme prodavačky. Požadujeme vyučení s praxi, spolehlivost
a pracovitost. Zájemci se mohou hlásit u p. Loudové tel. poslat email email: poslat email u p. Krejčové tel. poslat email email: poslat email

Podobné nabídky práce

Doplňování zboží, nástup ihned, 120Kč na hodinu
* Doplňování zboží * Úklid prodejny
ADECCO spol.s r.o. Praha, Středočeský kraj Brigády
aktivní
pracovník e-shopu
Nabízíme: po 6 měsících pracovní pomněr na dobu neurčitou; příspěvek na penzijní připojištění; Své životopisy zasílejte na e.mail: <!--poslatEmail--> nástup možný ihned.
Maděra a Šípek, spol. s r.o. Bílkova 116, Poděbrady Plný úvazek
týden
PRODAVAČKA DO KANTÝNY
Náplň práce: prodej lahůdek; nápojů; starost a chod kantýny; objednávání zboží. Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky nebo osobně v době od 8:00 - 14:00 hod. Nástup možný ihned!
GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o. Boleslavská třída 398, Nymburk Plný úvazek
týden
PRODAVAČ/KA - CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Požadujeme : zájem učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost Náplň práce : prodej a manipulace se zbožím Zaměstnanecké výhody: stravenky TR V případě zájmu nás kontaktujte e.mailem nebo telefonicky Po-Pá od 9:00 ...
ProVčely.cz s.r.o. Masarykova 568/52, Lysá nad Labem Zkrácený úvazek
aktivní
Prodavač/ka lahůdek
Hledáme prodavačku na doplnění týmu do naší prodejny v Nymburce, nástup ihned pracovní doba po-pá 6:00-14:30 (po dohodě možno posunout na 6:45-15:15) vyžadujeme zručnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, schopnost rychle se u ...
Jiří Fiala, s.r.o. Purkyňova 2089/42, Nymburk Plný úvazek
aktivní
PRODAVAČKA
Požadujeme: pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilita, praxe v oboru vítána, výhodou je střední zemědělská škola.
Štěpán Kučinka Bílkova 270, Poděbrady Plný úvazek