Volné pracovní místo  Prodavač/ka potravinářského zboží MASO/UZENINY

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 100–14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Chvaletice.
Náplň práce:
  • prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury
  • zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
  • samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se
  • vyučení v oboru nebo praxe - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
  • práci pro stabilní českou společnost
  • prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt telefonicky (8:00 - 17:00) nebo e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Jiné - zdravotní průkaz

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.12.2017