Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Pelhřimov
Zveřejnil:
Úřad práce Plzeň
Může se Vám hodit:
Prodavač Pelhřimov

Volné pracovní místo Prodavač/ka potravinářského zboží

16.9.2016
Zeman maso-uzeniny, a.s.
Táborská 846, Kamenice nad Lipou, 394 70, Kamenice nad Lipou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • minimální vzdělání vyučen/a
  • výhodu praxe v potravinářském obchodě,
  • příjemné vystupování,
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita.

Nabízíme:

  • nástupní plat 13 000,– Kč,
  • dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení s možností odměn a bonusů
  • možnost profesního růstu,
  • možnost seberealizace,
  • vstupní zaškolení,
  • příspěvek na stravování,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • příprava zboží k prodeji,
  • prodej a nabídka zboží,
  • obsluha zákazníků,
  • spolupráce s vedením prodejny

Místo výkonu práce: Kamenice

Bližší informace p. Cupák, tel.  poslat email .

Požadované dovednosti

  • Jiná způsobilost – zdravotní průkaz – příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost

Podobné nabídky práce

Prodavač,- ka
Náplň práce: prodej výrobků, práce s podnikovými systémy, evidence a objednávka zboží. Požadujeme: pozitivní přístup, vstřícnost, základní práce na PC, samostatnost, praxe v oboru výhodou. Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní p ...
ADÉLKA a.s. U Pekárny 849, Pelhřimov Plný úvazek
týden
Prodavač, -ka bytového textilu
znalost a orientace v sortimentu bytového textilu výhodou
VESNA, a.s. Nádražní 289, Pelhřimov Brigády
týden
Obsluha čerpací stanice
spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost životopisy zasílejte na: <!--poslatEmail-->
Roman Hejduk Pražská 1419, Pelhřimov Plný úvazek
aktivní
Prodavač autodílů
Náplň práce: objednávání a prodej autodílů, kontakt se zákazníky, práce na PC - příjem zboží a faktur. Práce svým charakterem vhodná pro muže.
František Kos Hodějovická 2032, Pelhřimov Plný úvazek
Prodavač, -ka v hračkárně, práce s penězi, obsluha zákazníků.
BP Consulting s.r.o. Masarykova 1656, Humpolec Plný úvazek
aktivní
Prodavač/ka podlahových krytin KOBERCE TREND Pelhřimov
Máte obchodního ducha? Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici Odborný poradce – umožníme Vám osvojit si všechny odborné znalosti a dovednosti při aktivním vedení prodejního rozhovoru ...
LIMEX ČR, s.r.o. Solní 1924, Pelhřimov Plný úvazek