Volné pracovní místo  PRODAVAČ/KA - SPORTOVNÍ PORADCE V PRODEJNĚ sportovního vybavení

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

HPP na období 10/2016 - 3/2017, možné i DPP na odpolední hodiny
Náplň práce: aktivní prodej zboží, komunikace se zákazníky, poradenství a asistence zákazníkům při výběru zboží, péče o prodejnu (doplňování a aranžování zboží), obsluha půjčovny, základní servisní práce
Požadujeme: SŠ vzdělání, min. základy AJ, znalost práce s PC, velmi dobrá orientace v zimních sportech (osobní zájem), komunikativnost, příjemné vystupování, manuální zručnost, flexibilita, čistý TR.
Nabízíme zam. výhody, práci v zajímavém prostředí
V případě zájmu zašlete životopis na email: použijte odpovědní formulář
Pracovní doba: Po - Pá: 9:00 - 18:00 a So 9:00 - 13:00, případně dle dohody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 31.3.2017