Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Nymburk
Zveřejnil:
Úřad práce Nymburk
Může se Vám hodit:
Prodavač Nymburk

Volné pracovní místo Prodavačka

30.8.2014
Jiří Fiala, s.r.o.
Místo pracoviště
Nymburk
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Přijmeme prodavačku na částečný úvazek (20hod týdně) do prodejny lahůdek v Kolíně.
Pracovní doba přibližně dva dny v týdnu 7,30–16hod, jeden den v týdnu
7,30–10,30hod. Mzda 56,– Kč/hod + prémie dle výkonu a obratu.
Nástup ihned, zaškolení bude probíhat v hlavní provozovně v Nymburce.
Životopisy prosím zasílejte na email: poslat email nebo nechte osobně na prodejně Legerova 229, Kolín.
Pouze úspěšným uchazečům se ozveme, děkuji za pochopení.

Podobné nabídky práce

Doplňování zboží, nástup ihned, 120Kč na hodinu
* Doplňování zboží * Úklid prodejny
ADECCO spol.s r.o. Praha, Středočeský kraj Brigády
aktivní
pracovník e-shopu
Nabízíme: po 6 měsících pracovní pomněr na dobu neurčitou; příspěvek na penzijní připojištění; Své životopisy zasílejte na e.mail: <!--poslatEmail--> nástup možný ihned.
Maděra a Šípek, spol. s r.o. Bílkova 116, Poděbrady Plný úvazek
týden
PRODAVAČKA DO KANTÝNY
Náplň práce: prodej lahůdek; nápojů; starost a chod kantýny; objednávání zboží. Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky nebo osobně v době od 8:00 - 14:00 hod. Nástup možný ihned!
GASTROCENTRUM POSFORM s.r.o. Boleslavská třída 398, Nymburk Plný úvazek
týden
PRODAVAČ/KA - CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Požadujeme : zájem učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost Náplň práce : prodej a manipulace se zbožím Zaměstnanecké výhody: stravenky TR V případě zájmu nás kontaktujte e.mailem nebo telefonicky Po-Pá od 9:00 ...
ProVčely.cz s.r.o. Masarykova 568/52, Lysá nad Labem Zkrácený úvazek
týden
Prodavač/ka lahůdek
Hledáme prodavačku na doplnění týmu do naší prodejny v Nymburce, nástup ihned pracovní doba po-pá 6:00-14:30 (po dohodě možno posunout na 6:45-15:15) vyžadujeme zručnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost, schopnost rychle se u ...
Jiří Fiala, s.r.o. Purkyňova 2089/42, Nymburk Plný úvazek
aktivní
PRODAVAČKA
Požadujeme: pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilita, praxe v oboru vítána, výhodou je střední zemědělská škola.
Štěpán Kučinka Bílkova 270, Poděbrady Plný úvazek