Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Prodavač
Lokalita:
Svitavy
Zveřejnil:
Úřad práce Svitavy
Může se Vám hodit:
Prodavač Svitavy

Volné pracovní místo prodavač/ka

28.10.2014
Kubík a.s.
Místo pracoviště
Lanškrounská 1447/19, Předměstí, 571 01, Moravská Třebová
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň: zástupce vedoucí prodejny
Pracovněprávní vztah na dobu: 1 rok s možností prodloužení
Požadujeme: kvalitní a svědomitou práci, loajalitu k firmě
Nabízíme: stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, stravenky

Podobné nabídky práce

prodavač/ka nábytku
- vzdělání technického směru výhodou - fyzická odolnost - vzhledem k přenášení těžších břemen vhodné pro muže - manuální zručnost - montáž nábytku, řešení reklamací - samostatnost, spolehlivost, komunikativnost - bydliště v místě ...
Michal Sádovský Starohradská 249, Polička Plný úvazek
týden
Prodavač
Dobrá komunikativní schopnost. Výhodou: Vyučen prodavač, obecné znalosti voda, topení, železářské zboží
Stanislav Peterka Braunerovo nám. 204, Litomyšl Plný úvazek
týden
prodavač/ka/skladnik/ce
Znalost sortimentu stavebnin výhodou stravenky
STAVEBNINY STUPKA s. r. o. 343, Jaroměřice Plný úvazek
týden
prodavač/ka masa a uzenin na prodejně ve Svitavách
Požadovaná profese: prodavač/ka masa a uzenin Pracovní náplň: prodej masa a uzeniny Požadujeme: samostatnost, potravinářský průkaz Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, měsíční bonus až 4.000,-, zaměstnanecké výhody ...
Jatka Lanškroun, s r.o. náměstí Míru 60/43, Svitavy Plný úvazek
aktivní
zástupce vedoucí prodejny
Náborový příspěvek 24.000,-/rok. Střídavě práce o sobotách a nedělích. Příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: <!--poslatEmail-->
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí 171, Cerekvice nad Loučnou Plný úvazek
aktivní
pracovník v obchodě
Náborový příspěvek 24.000,-/rok (kráceno dle úvazku). Střídavě práce o sobotách a nedělích. Příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: <!--poslatEmail--> ...
KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí 171, Cerekvice nad Loučnou Zkrácený úvazek