Volné pracovní místo  PRODEJCE/-KYNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

PRODEJCE/-KYNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A PŘÍSLUŠENSTVÍ - VEDOUCÍ SKLADU
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
  • Náplň práce: 1) Zajistit rychlé a požadavkům odpovídající zásobování vlastní dílny ŠKODA díly a příslušenstvím. Zajistit aktivní přímý odbyt ŠKODA dílů a příslušenství prostřednictvím pultového prodeje (a to jednak koncovým zákazníkům a jednak nezávislým dílnám). 2) Zajistit vysokou kvalitu práce v oblasti ŠKODA dílů a příslušenství (příjem a výdej dílů, řádné skladování a evidence) a udržovat optimální stav skladových zásob. 3) Zajistit aktivní prezentaci a aktivní nabídku ŠKODA dílů a příslušenství, a to jak v rámci provozu tak i mimo něj. 4) Vytvářet pozitivní image ŠKODA dílů a příslušenství ve formě reklamních a propagačních akcí a atraktivních nabídek. 5) Umět zákazníkům vysvětlit technické aspekty jednotlivých produktů a přitom prosazovat vhodné odbytové argumenty. Totéž zajistit i u ostatních spolupracovníků, kteří se zákazníky přicházejí do kontaktu.
  • Požadujeme: min. základní vzdělání
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Louda Pavel, tel.: použijte odpovědní formulář (volat Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.8.2016