Volné pracovní místo  Prodejce letenek, zájezdů a dalších služeb v cestovním ruchu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hrnčířská č.p. 10/1, Ústí nad Labem.
Náplň práce :
prodej letenek
aktivní nabídka a prodej zahraničních a tuzemských zájezdů a dalších služeb cest. ruchu
provádění rezervací zájezdů a služeb v interním rezervačním systému
příprava a provádění odbavení zákazníků
obchodní zúčtování prodaných zájezdů a služeb
Požadujeme :
SŠ vzdělání, vítaný obor - cestovní ruch
praxe v cestovním ruchu (prodej zájezdů)
odborné komunikační schopnosti, vysokou pracovní aktivitu, příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
znalost AJ
znalost práce na PC
Hlásit se osobně na uvedené adrese od 09:00 do 18:00 hod.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017