Volné pracovní místo  PRODEJCE MOBILNÍCH DOMŮ

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
PRODEJCE MOBILNÍCH DOMŮ
O nás: Jsme jeden z největších prodejců nových i použitých mobilních domů v České republice a na Slovensku. Hledáme šikovného človíčka, který se rád učí novým věcem a nebojí se komunikovat s lidmi. Zakládáme si na férovém a slušném jednání a také přátelském kolektivu.
Náplň práce:
Hlavní náplní práce nabízené pozice je prodej mobilních domů a jejich údržba, komunikace s potencionálními klienty, péče o potencionální klienty, drobná administrativa a výpomoc v místě pracoviště na place. Jedná se o práci na zkrácený úvazek (HPP) 30h/týdně - pružné pracovní doby/nerovnoměrně rozvržená prac. doba. Pracovní doba bude rozvržena mezi dny od úterý do soboty. Zkušební doba je dvouměsíční, HPP na dobu určitou, poté možnost prodloužení smlouvy.
Co od Vás očekáváme:
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Komunikační dovednosti, pozitivní přístup
  • Ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič
  • Vše potřebné Vás naučíme, zaškolíme :)
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Zaškolení a práci v přátelském kolektivu
  • Pružnou pracovní dobu 30h/týdně - HPP
  • 20 dní dovolené
  • Motivující odměny
  • Pracovní zařízení (telefon, notebook)
  • Možnost rozvoje v oblasti prodeje a komunikace

První kontakt: e-mailem použijte odpovědní formulář telefonicky: použijte odpovědní formulář (PO-PÁ 10 - 13h) - D. Dorotík.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku PRODEJCE MOBILNÍCH DOMŮ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Dorotík z MARVEL-INTERNATIONAL spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PRODEJCE MOBILNÍCH DOMŮ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.