Volné pracovní místo  Prodejce/kyně elektrokol

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Servisní č.p. 5556/1, Třebovice
722 00 Ostrava 22

Kontakt e-mailem životopis vč. fotografie: použijte odpovědní formulář

Jsme největší prodejci elektrokol v Ostravě a hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici PRODEJCE/kyni, od kterého očekáváme především zapálení pro věc.

Pracovní náplň:
  • odborné poradenství a prodej elektrokol vč. příslušenství a doplňkových služeb (servis, montáž, splátkový prodej,,...)

Požadavky:
  • SOU/SŠ vzdělání
  • obchodní talent a přirozené charisma
  • zkušenosti s maloobchodním prodejem
  • dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
  • perspektivní a stabilní zaměstnání na HPP
  • zajímavé pracovní ohodnocení
  • motivační bonusový systém
  • zaškolení
  • atraktivní pracovní prostředí nového showroomu
  • atraktivní zaměstnanecké slevy na zboží a služby

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017